Sdílená technika a vybavení pro pořádání kulturních akcí

Svazek disponuje komunální technikou a vybavením pro pořádání kulturních akcí, které si mohou členské obce zapůjčit. Pro objednání kontaktujte pracovníky kanceláře.

Přívěsný drtič Caravaggi BIO 235

Svazek disponuje ´dvěma přívěsnými drtiči vhodnými k drcení a štěpkování biologických odpadů, jako například tráva, listí, větve, křoviny, kuchyňský odpad, sláma apod. a následnému kompostování takto zpracovaného materiálu. 

Mobiliář pro pořádání kulturních akcí

Na podporu pořádání kulturně společenských akcí pro veřejnost bylo pořízeno vybavení, které si mohou zapůjčit obce, popřípadě pořadatelé těchto akcí. Podmínkou je, aby se jednalo o akci pro širokou veřejnost. Jedná se o 4 velké party stany o rozměru 6 x 12 m, 2 menší nůžkové stany (3 x 3 m a 3 x 6 m), a dále 40 ks pivních setů (220 x 50/25 cm).

INFRASET

Technologie pro opravy asfaltových povrchů. Kompletní sada zahrnuje krytý nákladní přívěs za osobní automobil, 2 ks infrazářičů, vibrační desku, vysavač pro odstranění povrchových nečistot, nářadí pro asfaltování, vysokotlaký čistič, pracovní stan, dopravní značení, ochranné a bezpečnostní prvky, asfaltovou směs a penetraci.

Vratné kelímky

V roce 2020 jsme v rámci projektu Zdravý kraj získali od Jihomoravského kraje 3000 ks vratných kelímků 0,5 l, které je možno rovněž zapůjčit obcím na pořádané veřejné akce. Kelímky mají rysky 0,3 l a 0,5 l.

Pro objednání kontaktujte pracovníky kanceláře, viz Kontakt.